קודה

ליווי אישי עם דולה מקצועית שתחזיק לך את היד ולא תעזוב עד לסיומו המוצלח של הפרויקט

למה קודה?

אסטרטגיה ותכנון

סיוע במיפוי מכלול המשימות ושקלול הזמנים עבורן ברמת המאקרו, מעקב משותף אחר ביצוע המשימות ווידוא עמידה בזמנים ברמת המיקרו.

ליווי צמוד בשגרה

תמיכה רגשית ומורלית בתהליך הביצוע לאורך החודש. בין אם זה יחסי מנחה מונחה, תקיעות רעיונית, או נפילת מתח- אנחנו אלופות בפתיחת סתימות.

שינוי הרגלים

עמידה ביעדים היא חשובה, אבל יכולת חשובה אף ממנה היא הלמידה והשיפור המתמיד. בתהליך הקודה נקיים רפלקציה על תהליכי העבודה שלך, ונסיק מסקנות לצורך שיפור ההרגלים בטווח הארוך.

מה השירות כולל?
 • מפגש פתיחה מעמיק
  תכנון אסטרטגיית הפעולה, בניית מפת יעדים ולוח זמנים לסיום הפרויקט

 • מפגש שבועי
  מעקב ו'פתיחת סתימות' בשגרה
  סיוע בחלוקת המשימות ליעדים ברורים, ספציפיים ומדידים

 • מעקב בווטסאפ- פעמיים בשבוע
  תמיכה רגשית ומורלית בתהליך הביצוע לאורך החודש
  תזכורות קבועות על היעדים אותם הצבת, במסגרת דיאלוג אישי ובלתי מתפשר

 • דו"ח רפלקציה וסיכום
  בסיום התהליך, לצורך לשיפור ההרגלים בטווח הארוך 
כיצד להצטרף?
1
למלא שאלון התאמה
2
לנהל שיחת בירור צרכים ראשונית בטלפון
3
לקבל התאמת קודה מושלמת עבורך
4
לקרוא, להכיר ולחתום על טופס תנאי השירות
5
לתאם מפגש היכרות ובניית מפה עם הקודה
הקודות שלנו

כלל הקודות שלנו בעלות כשירות אקדמית גבוהה ומגיעות ממגוון תחומים במדעי הרוח, החברה, או המדעים המדויקים. כולן בעלות רקע בעשייה חינוכית או טיפולית, ועברו קורס קודה מעמיק המעניק את כל הכלים הנחוצים על מנת להפוך אותן לדולות מקצועיות של החיים עצמם.

השידוך בינך ובין הקודה שלך מתבצע לאחר הבנת הצורך, התבסס על שאלון ושיחה טלפונית. ההתאמה מבוססת על שילוב בין רקע הקודה לרבות עולם התוכן, זמינות, ובסיס אישיותי.

זה מה שמספרים עלינו:
פריט #6
לחץ כאן
שקופית קודמת
שקופית הבאה
אני רוצה שתמצאו לי קודה!
תשובות לשאלות נפוצות

מנוי חודשי עולה 880 ש"ח לחודש. המנוי כולל שיחת עדכון שבועית בת 30 דקות בזום, וכן מעקב שבועי בוואטסאפ. 

לכל מי שחושקת בהגשמת הפרויקט שלה אך זקוקה לליווי ותמיכה בתהליך על מנת להתגבר על חסמים ומכשולים שעשויים לרפות את ידיה בדרך.

באפשרותך לבטל את המנוי בהתראה של שבוע אחד בלבד. ניתן להיכנס לתהליך ליווי קצר מועד של חודש אחד בתיאום מראש, או לפנות לתהליך ארוך יותר. בכל מקרה אין התחייבות ארוכת מועד. 

באפשרותך להכניס את המנוי להקפאה לתקופה של מינימום שבוע לכל צורך לרבות – חופשה, מחלקה, כנס וכדומה. לאחר תיאום ההקפאה עם הקודה, יש לשלוח מייל לteam@codolife.com על מנת להסדיר כניסה רשמית להקפאה ועצירת החיובים של המנוי לתקופת ההקפאה. תקופת ההקפאה נכנסת לתוקף מתחילת השבוע שלאחר המפגש עם הקודה. 

למען הסר ספק, בתקופת ההקפאה לא תהא תקשורת עם הקודה למעט קביעת מועד פגישה מחודש.  

תהליך הקודה הוא שירות מעמיק שמטרתו לקדם שינוי הרגלים ועבודה צמודה באופן ממושך. לפיכך הוא מתקיים על בסיס מנוי חודשי מתחדש. יחד עם זאת, חשוב לנו מאוד שנהיה עם היד על הדופק שהתהליך אכן אפקטיבי במידה המירבית, ולכן לקראת סיום החודש הראשון נעשה צ'ק אין משותף לפני שממשיכות אוטומטית הלאה. אם בכל זאת יש סיבה לליווי קצר מועד, ניתן לבחור במסלול המקוצר בעלות של 1,000 ש"ח. 

תהליך הקודה הוא שירות מעמיק שמטרתו לקדם שינוי הרגלים ועבודה צמודה באופן ממושך. עם זאת, במידה ולתחושתך הליווי אינו יעיל, באפשרותך לסיים את תהליך הליווי בהתראה של שבוע אחד בלבד – שבמסגרתו תקוים עמך פגישת סיכום לאחריו ישלח אליך דוח סיכום תהליך. באפשרותך לבחור שלא לקיים את מפגש הסיכום אך בגין שבוע זה יחול חיוב. סיום תהליך יתואם מול הקודה, עם זאת, עדיף לשלוח מייל עדכון גם למייל של קודו בכתובת: team@codolife.com. 

 

 

הליווי הוא אישי ומעמיק, ודורש מהקודה שעות רבות של חשיבה והשקעה, ומכאן נגזרת עלות השירות. לפיכך שתי אפשרויות במקרה זה הן בחירה במנוי קודה מינימלי, שבמסגרתו מקיימות שיחת היכרות מעמיקה ובניית מפת יעדים,(בעלות של 440 ש"ח כולל מע"מ). אפשרות נוספת היא השתתפות במסלול קודו אונליין קבוצתי (במחיר של 275 ש"ח לחודש)

הקודה מסייעת לך לבנות את לוח הזמנים והמשימות ולהתקדם לעבר השגתן, אולם אנו עושות זאת סביב פרויקט מוגדר בספירה המקצועית ולא עבור כלל משימות החיים.  

הקודה מסייעת גם בתזכורות שבשגרה לסיים את היעדים עליהם התחייבנו. יחד עם זאת, התהליך הוא עשיר ומעמיק בהרבה, וכולל תכנון, ליווי רגשי, ליווי תוכני, ועוד. חשוב לנו להדגיש שהאחריות ליצירת הקשר ולמעקב המשימות במהלך התהליך הינה משותפת לשני הצדדים במידה שווה; שיתוף פעולה הינו קריטי להצלחת התהליך. 

כחלק מתהליך הקודה, בהחלט ניתן לשלב ליווי בכתיבה ובביצוע המשימות האקדמיות, כחלק מהמאמץ המשותף לפתיחת הסתימות. הליווי האקדמי יכול לכלול סיוע במיפוי הרעיונות, דיוק המצגת, וחידוד הטיעון. יחד עם זאת חשוב לזכור שהוא לא העיקר, והוא לרוב יכלול כ15%-20% מזמן הליווי. במידה ואת מרגישה שעיקר העזרה שאת זקוקה לה היא בסיוע אקדמי, אנא שלחי לנו אימייל לכתובת team@codolife.com וננסה לעזור ככל שנוכל.

תשלום לפני תחילת העבודה הינו תנאי מקדים להתחלת העבודה. התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי בפורמט של מנוי חודשי מתחדש. להפסקת המנוי יש לשלוח מייל לקודו, במקביל לתיאום שיחת סיכום עם הקודה. זמן התראה לסיום המנוי הינו שבוע.  

כולנו בני אדם, לפעמים אנחנו חולים, טסים, או זקוקים להפסקה מהמירוץ מכל סיבה שהיא, ובמקרים כאלה אפשר ואף רצוי לקחת הקפאה. 
ניתן להקפיא את המנוי לתקופה של מינימום 7 ימים, מקסימום חודשיים, ולא יותר משלוש פעמים במהלך תקופה של שנה.

כדי להקפיא מנוי יש לשלוח מייל לקודו עם תאריכי ההקפאה המבוקשים במקביל לתיאום מול הקודה.  

במקרים נדירים ביותר, בהם יש עניין להמשיך בתהליך תוך החלפת קודה, ניתן לאפשר זאת, כאשר ספירת המנוי מתחילה מיום בניית המפה הראשונית ושיחת ההיכרות וממשיכה משם. 

לא קל להתקבל לצוות העילית שלנו, מכיוון שמלבד לכשירות האקדמית, ולרקע המקצועי, כלל הקודות שלנו היו חברות קהילה פעילות וצמחו לתוך התפקיד במשך תקופה לפני הקורס.
במידה ואת עדיין מעוניינת, ניתן להגיש מועמדות כאן בפנייה בתחתית העמוד, או לשלוח מידע עלייך לכתובת המייל: team@codolife.com
נמשיך משם ונעדכן לפני פתיחת הקורס הבא. בינתיים יכולות להצטרף לקהילה, להכיר ולהתחבר.

אפשר, ורבים עושים זאת, מכיוון שהשירותים משלימים;
הקודה עוזרת בתכנון ובעיצוב ההרגלים, ובקודו אונליין ניתן לפגוש את קבוצת השווים שלך ולקבל תמיכה מסוג אחר. קודה קומבו מעניק לך הנחה של 50% לקודו אונליין. ההנחה למנוי של קודו אונליין מסתיימת עם סיום המנוי של הקודה.