מרתון קודו
למה מרתון קודו?

דחיינות

כדי להצליח במשימותיו האקדמיות, החוקר נדרש לשעות מרובות של עבודה יחידנית מול המחשב, פרקטיקה שמזמנת אתגרים רבים שמעוררים תחושות של בדידות, תסכול, וחוסר מיקוד אשר בתורן מובילות לחוסר יעילות.

בדידות

המנחה לא תמיד מצליח להיות זמין עבורך, לכן יצרנו קבוצת שווים שזמינה לכל שאלה והתייעצות. במפגשים שלנו אנו רואים אותך באמת, כפי שאת.ה ולפי צרכייך.

מתח

סביבת העבודה המודרנית מלאה בהסחות שמרחיקות את האקדמאי הצעיר מיעדיו, רשימת המטלות והסחות הדעת היא אינסופית. 10 שעות של שקט, זה בדיוק מה שאת.ה צריכ.ה עכשיו.

מה יהיה במרתון קודו?

מושבי כתיבה

מרתון קודו הוא מודל עבודה ייחודי של 10 שעות, אשר משלב עם טכניקות לעבודה פרודוקטיבית לזמן ארוך, בהן מתכנסת קבוצת חוקרים למרחב משותף. כל המשתתפים מגיעים מוכנים עם יעדים האישיים ונותנים פידבק אחד לשני, מפקחים על ההתקדמות ההדדית ומדרבנים זה את זה.

ליווי מקצועי

תוכנית המרתון מכוונת להשגת התקדמות משמעותית. לצורך כך ישנו מושב הגדרת יעדים, מעגל שיתוף שבו נעלה לדיון סוגיה מרכזית המהווה מכשול להתקדמות ונעלה אפשרויות להתמדדות יעילה, וכן סדנת גוף-נפש להפגה ושחרור שרירים ומתחים בשעות בהן האנרגיה יורדת.

ליווי אישי

לצד הליווי הקבוצתי, יינתן גם ליווי אישי מקצועי וקשוב אחת-על-אחת, לעזור בדיוק בזמנים בהם את מרגישה תקועה, בין אם הצורך הוא בהסדרת רעיונות המחקר, הכנת מצגת מורכבת, או אפילו מייל מלחיץ למנחה. 

קהילה

הצטרפו לקהילה עירנית ותומכת של חוקרים, בה נתחבר ונכיר והאתגרים של כל אחד ואחת, ולא פחות חשוב- נחגוג יחד את ההישגים. לא נוותר גם על מידה של פורקן במהלך היום וההפסקות המשותפות.

אז, איפה כמה ומתי?

יום שני 22/7

בהנחיית אורלי. המרתון יתקיים באוני' ת"א בין 19:00-9:00

יום שני 5/8

בהנחיית רות. המרתון יתקיים באוני' ת"א בין 19:00-9:00

יום שני 12/8

בהנחיית אורלי. המרתון יתקיים באוני' ת"א בין 19:00-9:00
מספר המקומות מוגבל, מומלץ להירשם מראש על מנת לשמור מקום.

יש לך מנוי לקודה או לקודו אונליין? עלות המרתון היא 165 ש"ח, או 445 ש"ח לכרטיסייה כאן

זה מה שמספרים עלינו:
שקופית קודמת
שקופית הבאה
תשובות לשאלות נפוצות (FAQ)

הקודואים מתאימים למי שחשקה נפשו בכל יצירה הכוללת בין היתר עבודה על המחקר שלו, אבל סובל מכל סוג של קושי להתקדם. במידה והנך מתקשה להתקדם אבל מגלה העדפה למיקור חוץ לחלק מהמשימות, ניתן לפנות לשירותים של researchers.co.il, אשר מסייעים בשירותים כגון תמלול, תרגום, עריכה, סידור ביבליוגרפי ועוד.

ההמלצה שלנו היא להשתתף בכל השעות של המרתון, גם אם הנך הורה, וזאת כדי לאפשר יום פרודוקטיבי במיוחד, שמוקדש למחקר ללא מטלות נוספות. אם בכל זאת, יש צורך מיוחד, ניתן לצאת מוקדם לא לפני השעה 15:00.
הקודו מתאים לחוקרים מתואר שני ומעלה ומכל הדיסציפלינות- אנו מקבלים לחיקנו פילוסופים, סוציולוגים ומהנדסים כאחד (:
וודאי, זה יום שמקדם התקדמות במחקר בין אם מדובר במצגת, ניתוח סטטיסטי או פרק של סקירת הספרות.
בהתבסס על עבודה עם מעל לאלף חוקרים עד כה, אנחנו מרגישים ביטחון שההשתתפות בקודו הינה מועילה גם עבור המורגלים בקבוצות וגם עבור חובבי הלבד, זה מודל שקשה לדמיין עד שלא מתנסים בו.
ישנם קודואים במוסדות שונים בפריסה גיאוגרפית רחבה, מחיפה ועד שדרות. קודואים אלה הם בשיתוף פעולה עם מוסדות, ומוזמנים על ידי פקולטה או חוג ספציפי עבור החברים בו. במידה ויש לך עניין להזמין אותנו למוסד שלך, נשמח להתחבר דרכך לאיש/אשת קשר מבין מקבלי ההחלטות במוסד שלך שעשויים להתעניין בשיתוף פעולה איתנו.

אנחנו מאפשרים כניסה לתלמידי תואר ראשון שעובדים על הסמינריוניות שלהם. מה, לכם לא כואב?

בעת רכישת הכרטיסייה ניתן להירשם לשלושה מפגשים עתידיים, או לחלקם. יש אפשרות לבקש להירשם למפגש בשלב מאוחר יותר באמצעות פניה לקודו למייל team@codolife.com . ההשתתפות במרתון בהרשמה מאוחרת היא על בסיס מקום פנוי.

תוקף שימוש בכרטיסייה הועד עד 10 חודשים.

בהתאם לאמור בחוק הגנת הצרכן תשמ"א 1981 ובהתאם לתקנות הגנת הצרכן תשע"א 2010, ניתן לבטל השתתפות בכנס או סדנה (להלן: "הפעילות") תוך 14 יום ממועד התשלום (להלן "מועד ההזמנה") ובלבד שהביטול ייעשה לפחות 7 ימים שאינם ימי מנוחה לפני תחילת הפעילות. ביטול רישום ההשתתפות במסגרת הימים כמפורט לעיל, יזכו החזר כספי, זולת דמי ביטול של 5% או ₪100, לפי הנמוך מביניהם. מאחר ואנחנו מעוניינות להיות גמישות כמה שיותר במסגרת מרתוני הכתיבה של קודו, ניתן לשנות מועד בתנאי ששינוי המועד יבוצע למעלה מ-48 שעות שאינן שעות מנוחה (שישי שבת) לפני הפעילות. שינוי או ביטול השתתפות במועד מאוחר יותר לא יקנה כרטיס חלופי או אפשרות לשינוי מועד. כדי לבטל את הרישום, יש לפנות אלינו במייל team@codolife.com תוך ציון פרטי הזדהות שעמן בוצעה הרכישה.

ניתן להשתמש בכרטיס למרתון לתקופה של 10 חודשים בלבד!
לתשומת הלב – ביטול בטווח של 48 שעות או אי הגעה למרתון – מכל סיבה שהיא,  לא תאפשר להשתתף במפגש חלופי. זאת בעקבות מורכבות וההשקעה של הוצאה לפועל של מפגשי הכתיבה הפיזיים. תודה מראש על ההבנה!